Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - Nelze smazat složku windows.old

Dobrý večer všem,
Nainstaloval jsem si z windows 8 na windows 7, vše proběhlo v pohodě, neinstaloval jsem to jakoby pomocí boot (neformátoval jsem disk) pouze čistá instalace na disk, kde po instalaci na disku vznikla složka windows.old, po nainstalování mám problém tuto složku smazat, píše při odstraňování chybu: Tuto položku nebylo možné vyhledat. Položka již není umístěna v C:/ (bylo tam opačné lomítko). Otevřte umístění položky a akci opakujte. A dál se vymazávání nehne.. přitom složka má přes 17 GB.. prosím nevíte někdo radu jak učinně smazat? zkoušel sem zpravovat práva na účtech jako administrator, smazat přes total commander i přes čištění disku.. prostě nic.. nevíte prosím jak přes program nebo jak učinně na to? Děkuji moc předem všem za rady

Stáhni si nějakou live distribuci Linuxu a smaž to odtud. To by mohlo zabrat. (použij Shift+delete)

Pokud víš, jak se pracuje s linuxem nebo BSD, dál není třeba číst.
build.porteus.org
Tady si naklikej, co chceš (stačí si změnit jazyk) a stáhni. To následně vypal jako obraz disku a nabootuj. Na úvodní obrazovce doporučuji zvolit Copy to RAM, chvíli se to načítá, ale pracuje to pak velice rychle. (Celý systém je dočasně nahrán v operační paměti)
Samozřejmě se dá použít jakákoli live distribuce.

Bacha, ať si nesmažeš i něco dalšího.

Pak dej vědět, jestli to pomohlo.

Složka windows.old z mých zkušeností skutečně nejde mazat přes souborové správce. Smazat jde při procházení přes tento počitač a tam již složka jde přes shift+Delete rovnou do ztracena, tedy ani do koše ne.

• Zkratka klik na C:, 2 vymazat disk, 3 systémové soubory (vyjede "LIST" moznych smazani, zde je polozka zvana "predesla instalace windows") Voila:
[img=/file/view/21819-poradna-old-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/21819-poradna-old- jpg[/img]
• A jestli mu to nejde, tak neni prihlasen jako "SPRAVCE" Nebo "zakrizkoval" oznacil, i to co system zrejme momentane nedokaze smazat, jako UPdaty, nebo podobne.
TiP~Zakrizkuj, oznac, jen "predesla instalace windows" nic VIC!!