Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asociace_spouštění programu ve WinXP

Při vložení cd s avi souborem se automaticky spustí WMPlayer. Dialog volby "otevření v programu" se neobjevuje. Jak docílit toh,o aby se mi film spustil v jiném prohlížečí (CrystalPlayer)? I když ho tady předtím asociuji, nejde to.
díky za radu
Petr

Musí to jít. Pravým myšem klikneš na avi, vybereš Otevřít v programu,
najdeš Crystal a zatrhneš Používat (Otevřít) vždy nebo jak to tam je.
Případně si zruš tamtéž v asociaci avi WMP a dodej Crystal.
V nejhorším případě nastartuj WMP a zruš avi v otevíraných příponách,
pak se tě Windows zeptá, v čem to chceš otevřít.

Jo, to je po vložení CD. Co avi na HDD? Je v Crystalu asociace souborů?