Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s PC.

Dobrý deň. Nedávno som si kúpil vymakaný herný PC. No čo som však zistil ma dosť prekvapilo.

Detaily PC :

Processor - AMD FX -6300 Six-Core 3,5GHz
GPU - AMD Radeon R9 200 Series
RAM - 8 GB
Windows - Windows 7 Home Premium 64x

Nerozumiem prečo my nieže sekajú ale nemám vyššie FPS. Napríklad taký FarCry4 musím hrať na medium aby my to išlo na 35FPS. Nemôžem ísť na High/Ultra ... mal by som len niakych 25/20 FPS, ano skúšal som to. Nerozumiem prečo toto robí.
Môj monitor má rozlíšenie 1680x1050. Myslím že to bude robiť aj kvôli tomu že nemám 1920x1080. Alebo žeby outdated drivery ? Neviem naozaj preto potrebujem pomoc.

Za každú odpoveď vopred ďakujem.

Neupdatoval som odkedy som si kúpil PC. Stiahol som si iba potrebné programy ako AMD Catalyst Center. Myslím že tam by mali byť drivery nie ? Ak máte niaky program na update driverov bolo super ho sem hodiť :)