Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazeni plochy na tv

Zdravim,

poridil jsem do kancelare TV LG 42LB570V.
Potrebuji na obrazovce sdilet plochu z pc. Nemam volny zadny video vystup, k pc mam zapojene dva monitory.

Existuje nejake reseni? Pres wifi/lan/jine..?

Software od LG - smartshare umoznuje sdilet jen video, hudbu apod..

Ach uz zas. V principe nemoze, ptz nebude mat spravne DDC a budu pretazene linky, ale ok, cinanovi to raz fungovalo, mozno bude aj jemu :)

P.S. cinan je proste prtavy a nevadi mu furt nieco rozpojovat pod stolom :D

Upozornění: rozdvojka není plnohodnotná náhrada za elektronické distribuční systémy. Pro správnou funkci je nutné nejdříve zapojit jeden monitor a spustit systém. Po naběhnutí systému a správné funkci prvního monitoru, připojit a zapnout druhý monitor.

Tak za predpokladu ze maju obe monitory stejne nativne rozlisenie by som skusil aj len tu cinsku, pripadne to potom daruje bezdomovcovi :). Alebo v jednom HDMI kabli odcviknut DDC draty :-)
Lepsie je asi fakt druhu grafiku (ak doska resp. BIOS vie nechat simultanne zapnute integrovana & externa)