Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava, router

Dobrý večer, potřeboval bych si pořídit herní sestavu, jelikož mám jen notebook a na hry si s ním nevystačím. Předem říkám, jsem v tom laik a nechci si to sestavovat sám.

1. FINANČNÍ LIMIT - 20 000 - 25 000 ( sem bych se chtěl vejít)

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - herní, photoshop,

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - dodat se sestavou, rád bych Win 8

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? aby bylo PC sestavené/otestované z
e-shopu

5. MONITOR - mám vlastní, Samsung S24D300H

6. Potřeboval bych i nový wifi router, finanční limit - 1 000 (pokud by to šlo a sestava by se vešla i do 24 000)

Díky předem všem!

router se kupuje podle předpokládaného trafficu. ani ne tak z wan strany (internetu), ale zda budeš chtít honit nějaká větší data v domácí lan síti, pak se volí gigabitový.

wifi nadšenci, co chcou dosáhnout i přes zeď nějakou rychlost, pošilhávají po 802.11"ac" routerech.

kvůli připojení jednoho mobilu a notebuku není třeba se s tím párat, vyhoví i běžný krám kolem 600,-