Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook zamrzne při hraní her

Dobrá den,
Mám notebook s Win 8 :/ nevim jestli to je tím, ale spíše ovladači.
Zkoušel jsem Flatout 2, Besiege, Team Fortres 2 všechno s malou grafikou jsme hrál tak 10 min, chladič ani moc nehřeje a najednou to zamrzne, nic jiného nejde než-li ho natvrdo vypnout :/
Poraďte prosím, možná se jedná o vadný kus :/
Děkuji za všechny rady ;)

No takhle obecný dotaz se málokdy vidí. Když opomeneme, že notebook není určen na hraní her a název herní notebook je spíše prodejním tahem výrobce(prodejce) a nebudeme předpokládat, že se jedná o notebook za 60000 - 120000 Kč, pak odpověď je jednoduchá:
Buď je to hardwarová, nebo softwarová chyba, nebo taky chyba uživatele.
Nazdar