Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spravit router?

Zdravím, určitě by se asi našel někdo, kdo by mi mohl pomoci.!
Můj problém zní takto.. Kamoš mi donesl router, s tím, že nejede.
Donesu jej domů, zapojím do elektřiny a router se jen restartuje.
Tím způsobem, že se rozsvítí všechny kontrolky, poté zhasnou, s tím, že je rozsvícená jen power a takto pořád do kola.
Nemá s tím někdo zkušenosti?
Díky za rady :)

V Návodu toho routeru se určitě píše i to, jak se to resetuje do továrního nastavení.
TP-Link 741 - vypnout z el. zásuvky, stisknout tlačítko resetu - držet, přitom zapnout do elekt. zásuvky a stále držet - asi 20 vteřin. Pak tlačítko pustit a počkat, až router naběhne (nebo ne, když je po něm).