Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk C

Dobrý deň. Mám problém s diskom C:. Disk má 119GB a mám na nom už len niak 8GB. Neviem kde sa to mohlo tak nahrabať. Prosím pomôžte spomaluje my to dosť pc. Neviem si rady. ďakujem.

pagefile.sys - 7,9GB

k čemu? swap je 50x pomalejší než disk, nemá smysl ho využívat. nastav mu pevnou velikost 512mb.

hiberfil.sys - 5,72GB

jestli je to stolák, hibernace nemá velký smysl. můžeš úplně zakázat.

System Volume Information - 56,8GB

pro body obnovení jde omezit zabrané místo na disku. nastav nějakých 20gb.