Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové Lenovo vs. staré jen tisíc Kč?

zdravím,
chtěl jsem si pořídit repas Lenovo s Win7 a Lenovo T400 se prodává za šest tisíc, např.:
http://www.importpc.cz/repasovane-notebooky.html?c at=54&cores=370&hdd=135&ntb_vga=147&ostatni=166&pr ocesor=130&ram=167&rozliseni=144&vyrobce=9
a náhodou jsem si všiml na letáku Planea, že nové Lenovo (ale W8)je za sedm tisíc, co je to za kouzlo?
planeo-elektro-letak-40
A podíval jsem se na Alzu, tam je to podobný...
Chtěl jsem to na starý grafický programy a T400 má vyšší rozlišení, jinak malý disk atd., ale nový G50-30 má zase záruku, máte k tomu někdo nějaký komentář, prosím?
Děkuji, ancer.

Starý program (Adobe CS2) měl hw doporučení:
Procesor: Intel® Xeon™, Xeon Dual, Intel Centrino™ nebo Pentium® III a 4
Monitor s rozlišením 1024×768 bodů a více
Grafická karta s 16-bit barevnou hloubkou (24-bit doporučeno)...

A byl vyzkoušen i na Win8, dále uvažuji o GIMPu a případně o koupi Zoneru, žádný autocad a 3D konstruování, jenom fotky. Ale ty zase mohou být velké.

Rozpočet: mám finančně na oba, jak repas Thinkpadu, tak na novej Ideapad...

Na co to chci, jsem už psal:

Starý program (Adobe CS2) měl hw doporučení:
Procesor: Intel® Xeon™, Xeon Dual, Intel Centrino™ nebo Pentium® III a 4
Monitor s rozlišením 1024×768 bodů a více
Grafická karta s 16-bit barevnou hloubkou (24-bit doporučeno)...

A byl vyzkoušen i na Win8, dále uvažuji o GIMPu a případně o koupi Zoneru, žádný autocad a 3D konstruování, jenom fotky. Ale ty zase mohou být velké.