Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SpeedFan otáčky chladiče procesoru

Ahoj, stáhl jsem si SpeedFan a mám tam Fan 1,2,3,4,5 a GPU Fan... u jedničky je kolem 1296 RPM fan 2 je 0, fan 3 je 699 RPM, fan 4 je 0 a fan 5 je také 0 a GPU fan je kolem 939 RPM... mám jeden větrák ve předu v bedně a jeden v zadu, další na procesoru, 2 větráky na grafice a 1 ve zdroji... chtěl bych vědet kterej ten fan označuje otáčky větráku na procesoru...nebo mi napište jak zjistím otáčky větráku na procesoru... Děkuji :-)

Napr. zastavis prstom o stred a kukas ktora hodnota sa zmeni.
Typicky zapaja vyrobca CPU fan na prvy vstup monitora, ale nemusi to byt nutne tak na vsetkych doskach.
A vetrak zdroja sa merat neda (len specialne modely s extra kablikom na meranie otacok)