Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chcem by som poradit s pc zostavou, ci je dobra alebo co treba zmenit?

Parametrovo je ok (600W na 12V), len neviem jak je na tom kvalitativne. Tu vacsinou ludia radia seasonicy napr. nejaky 550W apod.

P.S. to "jak je na tom kvalitativne" plati aj o tych ostatnych veciach na ktore narazaju v prispevkoch vyssie. Parametrovo je to vsetko ok, ale okladom kvality sa nazory lisia, ja nemam prehlad ktory vyrobca zas kde co posral ze sa to kazi. O SSD sa da diskutovat aj pol dna je to loteria, RAM zevraj bola nejaka divna seria od kingstonu ale ja som davnejsie nemal problemy s kingstonmi, a nemam ani problem s OCZ SSD (bezia uz 3roky), tak si vyber :)

Za mě raději základní desku MSI Gaming 3 (levnější a slušná výbava), procesor i5 4590 nebo 4590S (i5 4460 je poněkud nudný procesor, nízký nárůst výkonu při turbo boost), zdroj Seasonic S12G 550w (pokud chceš Corsair tak RM550, ten VS 650 za moc nestojí) a nakonec chladič Tranquilo. Ostatní v pohodě.
Hodně zdaru ;-)