Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava do 30k

Zdravím,
chtěl bych nějakou sestavu pod 30 000kč. Chtěl bych hodně silnou grafickou kartu aby to rozjelo novější hry a 16 gb ram. Produkty bych chtěl ze stránky czc.cz protože tam bych si to nechal sestavit, děkuji :).

Já bych dnes už počkal. S "problémovou" GTX970 (tu bych si nekoupil už z principu, když už tak 980) bych si taky už nezačínal a R9 290 taky už dnes nekoupil. Do +/- měsíce tu bude trojkový Radeon a s ním půjdou ceny dolů.

Dnes se tedy jednoznačně vyplatí počkat, jsme zase před "zlomem", po kterém bude nejspíše panovat delší dobu "mrtvo", oživené jen uváděním slev a slabších modelů Radeonů, což budou nejspíše z části přeznačené karty.