Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Zdravím
Moje aktuální sestava
AMD Fx 8350
Deska asus Sabertooth 990fx rev.2
Disk na OS SSD kingston 120
Seagate Barracuda 2 TB 7200
RAM crucial ballistrix tactical 16 Gb
Seasonic 650 w
Sapphire R9 290 Tri-x
A zda se mi ze to nemá ten výkon co by mít melo nejel mi crysis 3 na plno jako by se sem tam sekl myslíte ze taktovani nebo něco je třeba aby to jelo ze to základní takty nezvládnou

No možná není znalec jako ty a pro to mi vysvětli jaký vliv má či nemá SSD na hru, tedy mimo toho, že se level trochu dříve načte proti plotňáku.
To, že dotyčný chce od slušné, ale ne špičkové sestavy hrát
Crysis 3 ( graficky nejnáročnější současné hry) na ultra je jen jeho neznalost o možnostech HW který používá.
Ono stačí asi pravděpodobně vypnout vyhlazování a snížit fyziku a bude v pohodě.