Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je potřeba kvalitní chlazení procesoru ?

Ahoj,chci se jen zeptat, PC se mi nepřehřívá , jenom mě tak zajímá , mám procesor Intel I5 4440 , jenže jsem k tomu procesoru nedokupoval žádný větrák nebo prostě chlazení (větráček u toho je , ale ten základní) přitom každý si ho tam přikupuje. Takže se chci zeptat, má cenu si ho ještě pořídit , nebo se dá hrát normálně i bez něj ? Nebude se mi ten procesor přehřívat ? Díky

Pokud se ti nepřehřívá CPU, tak není potřeba dokupovat jiný chladič. Boxovaný chladič vesměs bývá hlučnější než kvalitnější jiný. Ne třeba hned ale postupem času určitě. Taky záleží jak jsi schopný ten CPU vytížit.