Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung s5

Zdravim mam mensi priblem vymazal sem vse stelefonu a skocila mi aktualizace androidu melbsemvtam kitkat a tedvtam mamvlolipop a chtel bys se zeptat jak to mam predelat zpatky jedtli to udelal aji doma nebo jen v servisu dekuji moc

Čus. S tímto jsem se za úět let praxe reklamaci u samsungu nesetkal.. Nevím, jak Ti mohla skončit aktualizace androidu. Prosím aby jsi mi přeložil toto:
melbsemvtam kitkat a tedvtam mamvlolipop a chtel bys se zeptat jak to mam predelat zpatky jedtli to udelal aji doma nebo jen v servisu dekuji moc

Díky pak ti dám radu :-D