Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC: při zapnutí nejde naběhnout

Ahoj zdravím vás borci. Naskytl se mi problém a potřeboval bych prosím pomoc.

Hrál jsem před pár ti dny BTF3 a najednou zničeho nic se mi sekl pc a nešel ani vypnout. Musel jsem pc restartovat odpojením kabelu ze zdroje. Potom jsem chtěl zapnout PC znova, ale nenaběhl bios nic. Tak si říkám zda-li mi neodešla zakl.deska která je starší (GIGABYTE G41m DDR2) nebo processor (Intel dual core E6600) a nebo zdroj ( 230V 50Hz nejsem si jisty hodnotami jestli jsem přečetl správně na zdroji ). Může být i příčinou Bios ale to nevím.

Při zapnutí pc nepípne. processor se zahřívá, ventilátory normálně běží, graf. karta taky reaguje.

Snad moje informace o problému jsou dostačující.

Předem moc děkuji!!

zdroj ( 230V 50Hz nejsem si jisty hodnotami jestli jsem přečetl správně na zdroji ).

No 230V a 50Hz má každý zdroj (mimo území USA).Musíš napsat příkon,tj.W(watty) a nejlépe i ampéry na 12V větvi.Je to v té tabulce na zdroji.A hlavně napiš značku toho zdroje.Nebo to celé vyfoť.A předem si to vypni ze sítě.
K tomu problému-zkus si někde půjčit jiný zdroj a vyzkoušej.Pak se dá hledat dál.Může to být ta deska nebo paměti,procesor asi ne.Je divné,že PC nepípá,třeba tam ale nemáš ani pípák.