Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus A6R přes monitor proužky

Ahoj, mám problém s notebookem. Přes minutor mám jen proužky. Vypadalo to, že to bude video kabelem, protože se měnil obraz a v pozadí byl vidět windows za proužky, když jsem s ním hýbal. Nyní kabel vyměněn a výsledek stejný. Prosím o radu čím by to mohlo být.

https://email.seznam.cz/imageshow/5iyJbZxGxxLkUkc_ EHNaE2eUs4-txenqfyHkgQAK3S-RWp2ZNqgykW7dsOd6abxzt_ XI_6E

Ten kabel vymienal kto a za jaky/odkial? Mal si to uz po vymene par minut uplne vypnute z nabijacky aj vypnutu baterku? Preistotu. (inac moze tam byt aj prepisana informacia o type panela v nejakej eeprom - nemenil nahodou niekto dosku? alebo aj vadny panel by mohol byt, ale tuto je to skor kablom alebo blbe EDID informacie)