Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ověření kompatibility RAM(spěchá)

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jestli je možné použít RAM : Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR3 1866.... k základní desce :MSI 990FXA-GD65 .Podotýkám také, že nyní používám RAM: Kingston HyperX black 4GB 1600MHz CL9,a proto se ještě dodatečně ptám, jestli nynější RAM nebude vadit těm novým, jestli si budou rozumět a vše pojede tak jak má.
Děkuji předem za odpovědi.Majk :)

Zkoušel jsem, bohužel ten starší druh co mám již od vánoc, nejsou k dostání na internetu a nemohu je nikde sehnat.Každopádně kupuji ty nové z důvodu stability počítače při práci s (video-programy...Cinema4d SonyVegas atd...) Děkuji moc za rady :)