Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozor na O2. Prodávají EDGE připojení a nemají pokrytí.

Rozhodl jsem se, že vyzkouším EDGE od O2, jelikož na jejich stránkách figuruje. Ještě, že jsem si vzal Go za 850,-. Když jsem začal svištět 32kb/sec.protočily se mi panenky a běžel jsem na jejich prodejnu. Tam jsem se dověděl, že jejich pokrytí EDGE je téměř nulové a jedou jen na GPRS.Zlatý T-Mobile ja jejich 26KB/s. Nechal jsem se nachytat.:-[

Bylo zmiňované místo vyznačeno na mapě pokrytí signálem EDGE jako pokryté? Pokud ne, pak můžeš, bohužel, nadávat jen sám sobě. V ideálním světě by se tě zeptali, kde že to hodláš používat a podívali by se ti, zda ti tam EDGE pojede. Ale to už je úplně jiná kapitola. Nežijeme v ideálním světě.