Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupit acer ?

Ahoj, jiz delsi dobu si projizdim notebooky, protoze bych si chtel nejaky koupit. Ale docela casto se docitam ze nemam brat acery, protoze se udajne prehrivaji. Takze pri vybirani jsem vsechny acery automaticky ignoroval. Zajima me nazor vsech lidi tady a hlavne tech co jej meli jestli by se vyplatilo se zamerit i na ty acery a pripadne si nejaky koupit.

ze nemam brat acery, protoze se udajne prehrivaji

myslím, že je to blábol...
Oni tie acery sú zamerané hlavne na low-cost zákazníkov, tomu zodpovedá aj kvalita a prevedenie. Jeden ACER ntb som mal a ak by som mal na výber (na výber je vždy), značku acer by som nevybral. A určite to nie je kvôli údajnému prehrievaniu... :-)

s tou značkou je nemám žiadne skúsenosti, tak neposudzujem/neodporúčam. No s jedným skúsenosti mám..ked sa povie "MSI", tak mne(ale asi aj väčšine ľudí, čo sa trochu v tých počítačoch orientujú)napadne ako prvé na um: kvalitné základné dosky a grafické karty..

Tak fajn, je to váš názor. Ja len posudzujem podľa seba. Odjakživa mám doma samé notebooky, samozrejme zn. HP. A idú absolútne v pohode. Už vyše X rokov. Mám doma staré i nové a všetky sa dajú ešte zapnúť a plnohodnotne používať. Aj sused má, a tiež sa nesťažuje. Je to tak furt..niekto kúpi nejakú značku(je fuk akú), pokiaľ mu to vydrží dlhú dobu bez problémov - začne ju velebiť a odporúčať každému.. Presne ako spolužiak..ten zase kúpil nejaký VAIO(čo je podľa mňa tiež slušný stroj). Hned po prvom zapnutí proste "skapal", alebo neviem čo sa s ním vlastne stalo. A od tej doby môj spolužiak do sveta hlása len zlé veci o VAIO notebookoch...

Áno, pokaziť sa môže akákoľvek značka. Záleží ako sa k "stroju" správa človek... Niekedy sa jedná o výrobnú vadu, niekedy je nahovno celá séria, ale hlavne ide o to, ako sa s ním zaobchádza. Keď "slušne" - vydrží, keď ako "prasa" - skape...
Len naokraj: existujú ntb "military" vydržia skoro všetko - prach, horúčavu, piesok, proste drsné zaobchádzanie, len tá cena je niekde inde...

mám acer 2 roky a měsíc a vše šlape jak má (chovám se k němu slušně)
nikdy žádná chyba ze strany aceru
(ale mám pocit že kdybych ho 2 roky tahal denně do školy tak by byl v posledním tažení)

co se týče výkonu tak to je všude stejný záleží co je vevnitř a co potřebuješ

to stym brnenskym ,,servisom,, je na 100% pravda škoda že ten cennik už nemam pobavyl by vas
ale v podstate to konči tak že vam napalia taku cenu že im ho tam nechate a jedine čo robia zdarma
je že ho vyhodia oni
ale abych nehani tak v praci mame Extensa 5620Z ktore si bravaju na službky hadam aj upratovačky na dovolenku ale idu stale

Před mnoha lety cca 5 a více jsem si koupil acer aspire. Dodnes mi funguje. Baterie je sice hin ale jede a dokonce na baterku vydrží i krátký přesun ze zásuvky do druhé. Když sem firmu acer poprosil aby mi řekli jaké procesory budou na oné desce fungovat tak mi poslali oč jsem žádal. Tedy support dobrý. Dal jsem nový dvoujádrový procák místo původní 1.6ghz a opět to šlape. Prostě nemohu si stěžovat.