Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistá instalace WIN 7

Při přeinstalaci WIN 7 kvúli změně HW jsem z možností Upgrade a Vlastní zvolil "Vlastní",začalo formátování a po jeho dokončení mi na sys.disku zůstali všechny původní soubory.Nevíte někdo prosím,co s tím?Díky moc:-)
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Nemáš disk rozdělený a přiřazené jiné písmena ? potom může být s formátováním problém. Raději před instalací dej ve správci úloh odstranit oddíly z inkriminovaného disku a buď disk znovu rozděl,nebo nech jeden oddíl a instaluj.

Podívej se sem: win7_instalace.html a napiš:
- jak daleko jsi se dostal,
- co jsi dle toho návodu udělal či neudělal, jaké obrazovky jsi viděl či neviděl
- jak skončil proces instalace (chybou? ukončil jsi jej sám?)
- co máš za instalační DVD (originál? vypalované? stažené odkud?)
Pak se dá hnout dál.
Protože formátování rozhodně nezačne samo, nejspíš proběhlo něco jiného (ale co?)...

Opýta sa ťa to či si chces ponechať staré súbory vo windows.old a program files.old, určite si z nepozornosti klikol na ponechať. Ale jednoducho to môžeš vymazať deletom keď tie staré súbory nepotrebuješ po nainštalovaní winu. Prednedávnom som si robil inštalačku aj ja , ale ja som si súbory ponechal aby som potrebné veci vedel skopčiť.

Pokud myslíš to, že ti na disku zůstal windows.old, tak

• Spusťte program Vyčištění disku takto: Klikněte na tlačítko Start, do vyhledávacího pole zadejte text Vyčištění disku a v seznamu výsledků klikněte na položku Vyčištění disku.

• Pokud budete vyzváni k výběru jednotky, klikněte na jednotku, na níž jste právě nainstalovali systém Windows, a klikněte na tlačítko OK.

• V dialogovém okně Vyčištění disku klikněte na kartě Vyčištění disku na položku Vyčistit systémové soubory.

• Pokud budete znovu vyzváni k výběru jednotky, klikněte na jednotku, na níž jste právě nainstalovali systém Windows, a klikněte na tlačítko OK.

• Zaškrtněte políčko Předchozí instalace systému Windows a jakákoli další políčka u souborů, které chcete odstranit, a klikněte na tlačítko OK.

• V zobrazené zprávě klikněte na tlačítko Odstranit soubory.