Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Novej co nejlepší mobil na fotky kolem 4000,velká paměť....

Zdravím hodláme matce pořídit k narozkám nějakej co nejlepší mobil do 4000 + - na focení a posílání fotek ze zahraničí (Thajsko) ,takže i nějaká větší kapacita paměti a s dobrou kvalitou signálu a větším displejem, dík za tipy....Koukám že na Heuréce vede Čína tak nevím jestli je to dobrá koupě v týhle ceně.

mobilni-telefony.heureka.cz

To, je samozřejmě pravda P7 je super smartphone s dobrým výkonem, elegantním vzhledem, pěkným prostředím atd.
Ale uživatel se do toho cenově nevejde. Nicméně Huawei má i levnější smarty, které se dají sehnat za solidní cenu.
Lze doporučit jak Y550 tak Huawei G6, ideálně ve verzi 4G. Vzhled odkazuje na P6/P7 a funkčne je to velice dobrý smartphone.

Honr 3C je povedený smart za dobrou cenu. Momentálně testuji šestku. Pokud jde o Huawei dobře si stojí modely G6-4g (od některých prodejců je v distribuci pod názvem P7mini) Ale ve verzi P7mini je těžší sehnat updaty. Dále pak 5" G620s - klasický vzhled solidní výkon i displej a přijatelná cena.

http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/sc-63-c-1/ default.aspx?catcomp=1&itemlist=52449%2c52652%2c52 974

Ale v tom srovnani maji nejake chyby, u Redmi 2 je podle recenze 1GB RAM a v tom srovnavaci jsou 2GB.

Jinak baterky vicemene stejne.

Osobne bych pravdepodobne volil nejnizsi cenu, teda Redmi 1S, protoze pokud bych prihodil tisicovku na Redmi2 nebo Honor 3C, tak uz bych se hodne rozmyslel, zda neprihodit jeste tisicovku na Samsung Galaxy S3 Neo.

Ono ale u teto stredni tridy musis udelat vzdy nejaky kompromis, ale pokud jsi smiren s tim, ze to nebude uplne dokonale (to v te cenove relaci nelze), tak je to asi vicemene jedno a vsechny ty co jsou tu jmenovane odvedou dobrou sluzbu.