Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co zlepšit?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co bych měl u svého PC zlepšit? Mám zastaralý PC a jsem celkem lajk, takže potřebuji cizí pomoc. Na PC hraji především hry, Zde jsou mé parametry: Můj PC se jmenuje:XW4600
Grafika:GeForce GTX 460
Procesor:Intel Pentium(R) Dual-core CPU E5700 @ 3.00 GHz
Pamět:4.00 GB Ram
Pokud budete ještě něco potřebovat, tak napíšu :)

Zdroj nepises, ale pocitac je stary, tak by to pravdepodobne chtelo uz zdroj vymenit taky. Jinak vymen procesor, desku, grafiku, jake mas pameti? Jestli DDR3, tak muzes nechat, jestli DDR2, tak vymenit. Jaky mas disk, mozna bys ho mohl nechat jen jako datovy a do noveho PC poridit rychly SSD.