Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý PC - Při startu PC nejde Klavesnice

Zdravím, mám menší poblém. Dostal jsem PC jen tak na Blbosti. Windows tam není a nemůžu se dostat do instalace jelikož se při startu PC klávesnice nezapne. Je to hodně starý PC. Vím jen že tam je Motherboard - Msi 533.Procesor je neznámí ale jen vím že je tam Intel. Předem děkuji za odpovědi :)

proč bych já šel teď večer cosi kupovat, když se tam má tazatel dostat včasným stisknutím nějakého del?
to co píšeš ty, se týká až volby menu do nouzového režimu nebo např potvrzení bootování z cd - tam mu usb klávesnice bez povolení v biosu nebude fungovat.
ale do biosu se i s usb dostane, ať mu to přeješ nebo ne.

to bolo mienene obecne.
urcite by som ta teraz v noci nehnal do hypermarketu
kupovat ps2 kvoli takejto patalii:)
a co to zas meles?
jake DEL, ked v BIOS je USB legacy default vypnute?
o vstupe do bootu win nebola ani zmienka.
a zmier sa s tym, ze ta jeho MB nema podporu legacy usb.
mam trocha novsiu - M2N SLI Deluxe - filozofia USB je tam riesena rovnako.