Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s procesorem

Ahoj! Mám takový problém. Jde o to že mi jeste nedávno fungovalo naprosto v pořádku atd.. Ale ted mám problém že se mi každá hra a nárocnejsi programy zacali sekat. Dřív to jelo v pohodě. Problém je v tom že mi asi začal blbnout procesor. Každou chvíli skače vytíženi procesoru na 100%. Podíval jsem se do aplikace na sledovaní teplot atd. a zjistil jsem toto: 5yFu.png. Vytížení větraků na 100% a teplota 80-90. Nevíte co s tím mám dělat ? Budu rád za každou radu díky moc :)

Nejspíš není problém s procesorem /že by začal víc topit/ ale s chlazením. Otevřít bednu podívat se jestli se vrtule na procesorü točí a jestli není aj s chladičem upadlá. Pokud se točí vypnout stroj podívat se jestli to není zaliskané od prachu a jestli je dobře nacvaknutý. Procesor se pravděpodobně zpomaluje aby se nepřehřál a neodešel.

S chlazením ale taky nemusí nic být pokud je tam chladič nahovno a nedává to 100procent zatížení-málo pravděpodobné.
Pokud je vytížení procesoru 100 procent může to být nějaký vir/seklá aplikace.