Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s pripojením k routeru

Zdravím, už dlhšiu dobu mám problém s pripájaním sa doma na router. Keď zapnem ntb pravidelne nemám prístup k internetu aj keď som k routru pripojená. Svieti mi tam žltý trojuholník s výkričníkom a píše že nemám žiaden prístup na internet (obr.č.1). Keď sa niekoľkokrát od routera odpojím a znovu pripojím, internet začne fungovať, no pri názve môjho routeru sa objaví "2" (obr.č.2). Nevie mi niekto, prosím, povedať že prečo mi to robí a čo vlastne znamená tá "2" pri názve routru? Chyba v mojom ntb nie je, robí to na všetkých ntb-ukoch čo doma máme a taktiež aj na mobiloch. Je to chyba routra? Vďaka za rady.

• Jde-li o omezeni pripojeni, muze jit o nepouzite DHCP, kde po nebo bez obnovy IP adresy v BAIL dobe prirazeni, muze byt pripojeni omezené.
Jelikoz jde o vice zarizeni, pujde pravdepodobne a nestabilni napajeni ruteru, kde DC adaptery po naké dobe muzou provokovat tyto tzv. vykyvy, anomalie ruteru..

• To nastaveni kanalu, urcite to ma vliv, v hodne pripadech, ale zde jde spis o externi vice materialovou chybu,
(samozrejme, restart ruteru muze naco napravit, ale dle mého nazoru, restartovat ve smyce (restartovat aby jelo), neni reseni...(jde o dodatek, ne kritiku)