Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s FPS'

Zdravím,

mám problém s FPS ve hrách, nevím čím to může být, dle mého nemám zase tak špatný PC aby se nu i na nižší nároky drželo někde kolem 30fps.
Ovladače mám aktualizované. OS: Windows 8.1 64-bit
Procesor: AMD A10 X4 7800
Grafika: Sapphire Radeon R7 240 With Boost 4GB DDR3
RAM: 8,00GB Single-Channel DDR3 @ 804MHz (11-11-11-28)

Děkuji za odpovědi.

Ono nikdy není dobré kupovat značkový počítač, dávat do tohohle 180W zdroj.... HP se asi pomátlo. Upgrade grafiky by možný byl, ale jenom pokud koupíš zdroj, to je investice dohromady zhruba 6000,- . Jak dlouho ten počítač máš?