Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 17 tisíc

Dobré odpoledne,
Chtěl bych se zeptat jestli byste mi neporadili s nějakou PC sestavou, která by splňovala následující požadavky:
Rozjede novější hry -Battlefield 4, Crysis 3 atp.., práci s photoshopem (8gb ram), aj.
Pokud by bylo možné se vlézt do ceny s monitorem a popř i OS.

Děkuji.

• V tom pripade rozumis slovu UPgrade, rad bych u neho chvilku zustal, to ze zakoupis slabsi sestavu muzes stale provést UPgrade, coz snad chapes, na zaklade bude zakladni deska (zamereni na typ, socket), kde obsadis svuj material, cimz chci rict zamer se hlavne na jaké bazy a k cemu chces svou sestavu stavet
Byt tebou zvolim Intel

No jo, ale v této cenové kategorii jaksi Intel nevyberu, žejo...
Jedině tak pentium a to nevím jestli by se s tím vůbec něco dalo dělat.
Kdyžtak kdyby jste mi poradil nějaký ten intel do této cenové kategorie byl bych rád.
A jak je to u intelu s Graf. kartou? K procesoru intel můžu zapojit grafiku od AMD? nebo jenom Nvidia?

Šetříš na nepravém místě.

V prvé řadě bych vzal slušný monitor, slušnou základní desku, pořádnou skříň a zdroj (ten jsi měl v návrhu OK)
Naopak bych se při nedostatku financí pro začátek obešel bez dedikované grafické karty,
kterou můžeš po příští výplatě dokoupit.

Sestavy nejsou můj obor, ale přece jsem se pokusil něco navrhnout do limitu:
https://www.alfa.cz/basket.php?items=_2HPV012U0K01 2NUH012LDY012KZL01155I012MZS011Y0R012N00011O1X0118 BE01

Ten procesor jde dost přetaktovat.

Finální sestavu si nech ještě potvrdit od zdejších odborníků.