Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cyanogenmod 11 problém s hovory

Dobrý den,

Je tu někdo kdo se vyzná, nebo ví, jak opravit bugy v CM11 ?
Jedná se konkrétně o bug s hovory. Když vytočím číslo, a druhý mi to zvedne, neslyší mě ani já jeho.
Na foru jsme zkusili snad vše, ale nic nepomohlo.

Je tu prosím někdo, kdo by pomohl?
Za každou radu děkuju!

Už jsme vyřešili i WI-FI bug.
Když jsem chtěl zapnout WI-FI, ukázalo to, že se zapíná, pak se hned vypla.
Tam byla chyba s opravněními. To se opravilo.
Pak byl další bug a to, že mobil neviděl SD kartu.
Tenhle bug jsme taky vyřešili.

Ale za boha nemůžeme přijít na to, jak opravit ty hovory.