Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký telefon?

Dobrý den, prosím o radu... rozhoduji se pro nový telefon a nevím zda Samsung GALAXY A3(odrazuje mě zalisovaná baterie), LG G3s, Huawei 620s, HTC Desire 620(nenašla jsem moc dobré recenze), předem děkuji za zkušenosti a radu :-)

SG A3 urcite ne, novinka predrazene, pockej az spadne cena. Kdyz uz, tak Samsung Galaxy S4 mini. LG G3s ma kamaradka a pokud na tom nechces parit hry, tak je to hodne dobry a stylovy foun, ale ma to jen gigo RAM a teda nejake narocne aplikace moc nepujdou.