Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kočka se prošla po klávesnici a myš nefunguje

Ahoj,naše kočka se mi prošla po klávesnici a nevím jestli to je tím ale od té doby mi moje bezdrátová myš nefunguje.Ač s ní jezdím kterýmkoli směrem tak kurzor lítá jen nahoru a dolů,na druhém noťasu to dělá taky takže problém je asi v té myši.Nevíte někdo jak to odstranit? Díky.Mám Win7. Martin
Změna předmětu, původně: myš
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Vytáhnout baterky nebo dát nové, udělat znovu synchronizaci vysílače a přijímače aby se to spojilo.

Pokud nepomůže čuchnout k myši jestli ji kočka nepochcala - nedělám si prdel kolega jednou čistil pochcanou klávesnici v ntb od kočky...to byla rychna.