Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sos - tel. do 10. tis.

Dobrý den, mám ještě jeden den na to vybrat si telefon,stále projíždím net a hledám ale nevím si rady... chtěla bych tel. s kvalitním foťákem,LTE, pětipalcový a dobrý na hudbu videa a hry,poraďte,doma už si ze mě utahují, děkuju :-)

Samsung Galaxy S4 i9506

Pokud ti nebude vadit sedivka (to jest bez ceskeho servisu), tak se daji sehnat okolo te desitky i:

Samsung Galaxy S5

Sony Xperia Z2

LG G3

Dalsi moznosti je Huawei Honor 6, ktery bych ja osobne nechtel, ale stejne ti ho tu nekdo poradi, tak spatne jako Huawei Ascend P7, co ti tu radi v predchozim prispevku znamy a zcela nesvepravny Huawei fans, to neni.

Nesvepravni fans maji ovsem pravdu - Huawei ma nejvice odladeny firmware a konstrukcne jsou skvele zpracovane - tady konkuruji jen vrcholne modely sony. (LG nevim). A ten design predbehl dobu, cenovka je narozdil od zminenych ferovejsi.

Záleží na tom, z jakého hlediska se na to člověk dívá. P7 jsou prolémové, co se týče výkonu. Který může v pozdější době i nedostačovat.

Šedivky nebrat, nevím proč. Nevím, zda stojí za to si připlatit kvůli tomu, že to odešlu přímo českému servisu na reklamaci. Oproti "šedivkám", které reklamuji přes prodejce.

Ten vůbec není špatný,pokud se ovšem smíříš s větší hmotností (165g) a nevyměnitelnou baterií.Test ZDE.A výsledky?:

Plusy

rychlé datové přenosy LTE
kvalita konstrukčního zpracování
přítomnost NFC a FM rádia
výsledky integrovaného fotoaparátu
odladěné prostředí
kvalitní displej
příkladné pozorovací úhly
přijatelná cena

Mínusy

vysoká hmotnost
pouze plastové materiály
nevyměnitelná baterie

Nenech si s tim Huaweiem spatne radit, ta P7 je opravdu sunt.

Do desitky mas dneska jednoznacne nejlepsi Samsung Galaxy S4 i9506.

Ten Huawei G620s je uplne jina trida telefonu s polovicni cenou, to opravdu nelze srovnavat, ale ma velkou vyhodu, ze ma zabudovane LTE. V cene do 5.000,- o moc telefonu s LTE nezavadis, takze ten opravdu moc velkou konkurenci nema, paklize se rozhodnes pro levnejsi foun.

Pche já mám p7 již od vydání a jsem s ní max spokojen. Otec má g7 a taky super. Ale je fakt, že p7 již je zde skoro rok. Nedostatkem výkonu netrpí, večer mám 30 procent a jsem náročný uživatel. Nepoužívám žádné kryty či ochrany skla, párkrát se proletěl po cestě a žádné prasklé sklo, pouze drobné oděrky.

LenkoP, Huawei se určitě bát nemusíte. Dělá krásné a dobře fungující věci. Jsou lidé, kteří tuto značku z různých důvodů nemusí,ale osobně s ní mám dobré zkušenosti. Momentálně zkouším Honor 6,ale Měl jsem tu možnost si pohrát nějakou dobu i s p7, případně modely, jako G6, P6, Y550. Rizhodně se žádný z nich ve své kategorii neztratí, spíše naopak.
Pokud jde o P7, pak s ním můžete bezproblémově pracovat, fotit, používat navigaci, synchronizovat, nebo si zahrát hry a vždy bude fungovat.
Huawei vložil své EMUI rozhraní, které je velmi povedené a přehledné. Navíc má reprezentativní vzhled, který se v nabídce jiných smartů rozhodně neztratí. Myslím, že pokud se rozhodnete tímto směrem budete spokojená. Pokud byste toužila po větším, pak Mate7,ale 6" je dost a cena je už přes 10tisíc.
Navíc mám pocit,že Huawei na MWC v Barceloně velmi překvapil svými nositelnými doplňky, jako je TalkBand nebo hodinky.

Zase ale za 2 mesice by mohl byt pod desitkou i SGS5 nebo LG G3 a na ty se nejakej Kulhawej urcite nechytne.

Jeste me napadlo, kdyby to mel byt o neco levnejsi foun nez zrovna za 10 tisic, tak LG G3s je takovej docela peknej foun, akorat skoda, ze nemam vic RAMky. (Zalezi od vyuziti.)

RedMarxi, vy bohužel máte problém ve své zapšklosti pochopit, že stejně jak vy jste udělala nějakou zkušenost někdo jiný udělal podobnou s něčím jiným.
Sams má smysl snad ted ve verzi A, ale tam v podstatě dohání ujetý vlak a nějak moc kopíruje konkurenci. svůj je snad jen tím ošklivým tlačítkem uprostřed.
Po mé osobní zkušenosti a zkušenosti dalších dvou lidí v mém okolí můži říci toto. Sasung je mnohem náročnější na HW, což je asi dáno neoptimalizovanou nadstavbou. Je předražený a v podstatě tuctový, tím, že je stále stejný.

Tohle je prostě "bitva" názorů. Každému sedne něco jiného a každý má svůj názor.

Mě se zase třeba i líbí tlačítko uprostřed. Je to mnohem praktičtější než dotyková tlačítka, která mě osobně vytáčí. Hlavně kvůli tomu, že vylezou když je nechci, lehce se člověk umáčkne a vrátí se někam kam nechtěl...

Otázka kopírování je taky dle mého naprosto zbytečně nafouknutá. Lidé fakt řeší p*čoviny s odpuštěním.

Jinak série "A" nemá dle mého smysl. Nenabízí nic extra a je drahá na poměry ostatních, výkonově podobných mobilů.

Navrhovaná i9506 postačí více než dost, ať už jej tazatelka bude používat na cokoliv.

P7 jsem zkoušel měsíc, nestačil mi. Já osobně jsem po nějaké době pocítil pokulhávající procesor.

Na druhou stranu na Honor 6 jsem neměl křivého slova.

Lenko, jeste jednu vec k tomu Huaweiovi nez me mistni fans uplne rozlozi :-D, je to jedna z mala znacek, ktera nezverejnuje jakekoli zdrojove kody, ktere vylozene nemusi. Proto take na Huawei (vybavene jejich vlastnim SoC) neexistuji zadne customROM a po te co telefon vyrobce prestane podporovat tak mas smulu a novejsi aktualizace Androidu do toho nenahrajes. A vyrobce Huawei je naprostou nepodporou svych telefonu siroko daleko znamy, obvykle vyda telefon, potom pul roku ladi system nez konecne zacne fungovat a pak to zabali. I to je duvod proc se takovemu vyrobci vyhnout obloukem, nehlede na to, ze obvineni, ze v telefonech od Huawei je spionsky software a ze muze byt kazdy uzivatel tohoto telefonu Huaweiem sledovan stale nedokazal vyvratit, ale to uz je jen takova tresnicka na dortu, nepredpokladam sledovani beznych uzivatelu, ale mozne to je.

Jinak kdyz uz tu hazime ramenana, tak mel jsem v ruce G300, Honor 2 jsem si koupil, Y550, G6-4G a P7, opravdu zadna terna, vcetne toho smejdu, co jsem vlastnil, ale aspon pouceni, ale ted uz mam rozum a s mym SGS4 i9506 jsem absolutne spokojen. Tim nerikam, ze je Samsung ten jedinej nejskvelejsi vyrobce, napriklad nehorazne predrazena soucasna rada A je tak zrala na to Samsung nakopat. Nakonec dal jsem typy i na jine founy, proste vyber je slusny a je jen na tobe, zda-li pujdes do nejakeho Hua-cuo-kung-pao nebo jakekoli normalni znacky. :-)