Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude hra hratelná když moje CPU je pod požadavkama hry?

Byl jsem na canirunit.com a zadal jsem counter strike GO test jestly mi to půjde, no ale ukázalo mi to že ne protože moje CPU je příliž staré nebo co, ale jinak všechno ostatný je v pořádku. Co když to stejně koupím to CS:GO a zapnu? Půjde to aspoň hrát? Aspoň nad 20FPS?

CS GO požadavky
CPU: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
RAM: 1GB XP / 2GB Vista
GPU: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
OS: Windows® 7/Vista/XP
HDD: At least 7.6GB of Space

Moje PC

CPU Intel (R) Atom(TM) CPU 330 1.60GHz

RAM 4GB

OS Windows 7 64bit

Grafická karta nějak 365mb

Aspoň nad 20FPS?

-hra je CS:GO, a predpokladám, že to budeš chceť hrať online po serveroch, to je o skille. Aj keby ti to šlo na cca 30-35 fps môžeš si byť istý, že to hrateľné nebude. V takomto prípade musíš mať rýchle reakcie, t.j. 50 fps a vyššie.