Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvojí OEM Windowsy na jednom PC

Zní to možná trochu divně, ale pro příští PC (cca za rok) uvažuju o dvojím OS (Vista/XP) - ne virtuálně, ale dualbootem.

Setkali jste se s takovým kombem OEM operačních systémů? Předpokládám, že by to mělo být legální (bude to vázáno na jeden fyzický PC). Billa a spol jsem se zatím neptal :-x

Nepříjde, mám jen Favorita :-D

Ale dvojí OEM Windowsy jsem ještě u nikoho neviděl. Aby tam nebyla nějaká habaďůra. Samo, že se zeptám u MS; tady jsem se chtěl informovat - třeba už to někdo někdy absolvoval/řešil.

Není to míněno jako nějaký základ k flamewar...

například teď m$ prodával oem windows jen tak, bez ničeho, nákup nebyl vázán na žádný hw
takže můžeš mít klidně 2x různé oem win na jednom železe.
já se billa neptám co si on o tom myslí, proto můžu mít na servisním notebooku třeba čtvery windows (může být rád že jsou koupené aspoň jedny)