Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 7 nejde zvuk

Dobrý den na svůj starší pc sem nainstaloval Win 7 32bit home edition ale bohužel mi nejde zvuk furt mi to ukazuje tohle jen
SPDIF.jpg a ovládače co mám na desku jedou jen na XP :-| zkoušel sem i kompatibilitu .
Jinak deska je A8V-VM SE

No ono to není vždy ztraceno, už se mi povedlo nainstalovat ovladače určené pro XP do win7 nesčetněkrát. Nikoliv ovšem instalátorem ovladače, ten obvykle vyhodí chybovou hlášku ale přes správce zařízení, kde u ovladače který chybí jej instaluji procházením až do adresáře, kde je instalátor rozbalen a tam najdu složku s příslušným inf údajem, který označím, někdy je to ve složce win2000 a podobně. Úspěšnost jsem měl cca na 90 procent, jen to chce trochu tpělivosti.

Přesně ten samý problém, ale u Toshiby. Kdosi tady napsal něco, čemu jsem nechtěl věřit a dodnes to jede. Několikrát zasunout a vysunout konektor do sluchátek, nějak se to prý přepoluje. Opravdu jsem to rozjel.