Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporucte telefon prosim.

Hezky vecer.
Chtel bych si poridit novy telefon, jelikoz muj momentalni uz dosluhuje.
vyuzival bych jej jako klasicky telefon, ale hlavne na hry, internet, filmy, hudbu a youtube.
S cenou bych se chtel vejit do 6.000kc
displej 5-7 palcu.
momentalne mam v merku asus zenfone 5 16gb.
Co vy na to je to dobra volba nebo mate jiny typ?

predem vsem dekuji.

Tak 6.000,- neni zrovna moc penez a dle vseho, jak pises, pozadujes maximalni vyuziti, pricemz za ty prachy budes nucen udelat kompromis, tezko poradit co by pro tebe bylo nejlepsi.

No Zenfone 5 zrovna zadnej zazrak neni, Atom Z2560 je spis takova uz docela odladena beta verze mobilniho procesoru od Intelu, ale furt jen ta beta. Podle vseho novy Atom Z3560 uz bude o necem jinem a konecne Intel dozene a mozna i predezene ARM, jenze ten (Z3560 a Z3580) bude v Zenfonu 2, ktery bude pravdepodobne venku nekdy zacatkem leta a nejak predpokladam, ze cenovka bude taky vyssi.

Xiaomi Redmi 1S je za ty prachy velmi zajimava volba, ale je otazka jestli ti bude dostacovat, preci jen nema LTE, slabsi procesor, ...

".....ale hlavne na hry, internet, filmy, hudbu a youtube...."
Už jsem holt starej unavenej hluchej pes. Já myslel, že mobil je hlavně na volání a maximálně focení a to ještě v nouzi. Teď už se nedivím, když sedím v hospodě a vidím ksichty ponořený do displejů, co si nejsou štont ani objednat, natožpak vést konverzaci.
To není nic proti, proboha, to jsem si jen tak povzdechl, omlouvám se.

diky za vas nazor, ale nejsem typ cloveka co hledi jen do displeje, ale velkou cast dne travim ve vlaku a moc rad bych se v nem podival na internet nebo treba film popripade bych si zahral hru. Notebook si kupovat urcite nechci a nevidim duvkd proc mit tablet i telefon kdyz to muzu mit v jednom. Proto hledam takovy telefon idealne 5" palcu a jestli nemate zadnou radu tak nemate vubec vstupovat do diskze.

Ahoj. Pracují v Samsungu- opravuju telefony. Mám s tím trochu zkušeností, takže si dovolím trochu poradit.

Určitě by jsi měl vybýrat podle svých požadavku:

Jestli ho chceš používat na hry, nebo na brouzdání po internetu, nebo chatovat, či jen na volání.
Podle toho se taky odvíjí OS (operační pamět)
Nejlepší co teď je, tak doporučují Windows nebo Android.
Pak určitě vyber paměť RAM a paměť celkového telefonu. Jsou typy telefonu, které mají paměť třeba 10GB že můžeš přidat SD kartu. Bohůžel jsou takové telefony, které tvojí paměť registrujou jen na kontakty, zprávy atd. Nikoli pro aplikace, myslí na to!!!

Co jsou momentálně nejlepší telefony na trhu, tak jsou (nedělám reklamu společnosti samsung!!!)

SAMSUNG N910 GALAXY NOTE 4

LG D855 G3 32 GB

LENOVO VIBE Z2 PRO

ONEPLUS ONE

XIAOMI MI4

SAMSUNG GALAXY S5

GOOGLE NEXUS 5

HUAWEI ASCEND P7

SONY XPERIA Z3

HTC ONE M8

Toto je 10 nejlepších telefonu (zatím) kdo ví, co technika ještě změní :D

Dovol abych se ti vysmal, ale Samsung Galaxy S4 i9506 je o dost lepsi nez OnePlus One, ktery ma dobrou hlavne marketingovou kampan, samotny telefon za moc nestoji a o Huawei Ascend P7 to si snad delas legraci, tenhle lagujici krap se nevejde ani do prvni padesatky, nakonec ho znacne prekonava i Huawei Honor 6 z vlastni staje. A kdyz jsme u toho, tak Google Nexus 5 je uz taky za zenitem a dava ho i Sony Xperia Z2. Jak muzes do top ten umistit Xiaomi, ktere ani nema LTE, to teda v tom Samsungu ale pracuji prebornici. :-/