Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Radeon HD 4730 na desku a zdroj HP

Zdravím, koupil jsem grafiku HD 4730 a potřeboval bych ji dát do PC, kde je netypicky zdroj HP a deska. Zdroj napájí nejdříve desku a z ní teprve vedou 2 větve pro napájení ostatních komponent. Mám tam 2x HDD a DVDRW.
Zdroj má 350W. Grafika je v PCIe a má navíc napájení 2x6 PIN.
Zajímalo by mne, jestli je zdroj dostačující a jak vyřešit napájení. Jestli musí z grafiky vést 2x6 PIN nebo stačí připojit 1x6PIN.
A jak vyřešit ty 2 napájecí větve z desky. Jedná pro grafiku a druhá pro zbytek?
Díky.

Keď nemáš konektor, tak garfickú nepripojíš. Aké konektory máš, vieš len ty. Že by bolo niečo napájané z dosky som ešte nevidel. Ale na druhej strane, nevidel som ešte všetko.. a možno len nerozoznáš napájací kábel od dátového.

V značkových strojoch býva napájacích káblov obyčajne len toľko, koľko je nevyhnutne treba. Špekulovať o tom, či to 350W zdroj utiahne je preto zbytočné aj keď utiahne.

Zdroj je to s těmito konektory:

www.ebay.ca/itm/HP-611483-001-E8200-CMT-320w-Power -Supply-613764-001-/331476095974?pt=LH_DefaultDoma in_0&hash=item4d2d83d3e6

Napájecí od datového rozeznam určitě :-D

A z těch dvou napájecích větví z desky mám napojené jak jsem psal 2 HDD SATA a jedna DVD SATA.
Není problém je prebastlit na napájení grafiky, jen mě zajímalo, jestli to je pro tu desku a zdroj vhodné
2 napájecí kabely z grafiky mám taky... s redukci.