Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet Lenovo A1000 po chvíli zmizí obraz

Máme tablet Lenovo A 1000 asi 2 roky, bez problémů, dnes opakovaně po zapnutí po 30 - 60 sekundách zmizí obraz a nelze pracovat.Po vypnutí a zapnutí opět chvíli
pracuje a poté opět se začne displei rozmazávat až zmizí obraz úplně.Čím by to mohlo být, dcera hraje pouze hry?Na internet není připojen.Díky

Mohla odpálit grafický čip. Nepřehříval se?

Zkus to vrátit do továrního nastavení - Volume UP + tlačítko pro zapnutí -> Backup and Reset -> Factory data reset... Před tím ale zazálohovat data, jinak o ně přijde!

HOLKY HRAJÍ DOST ČASTO, ALE ŽE BY SE HODNĚ PŘEHŘÍVAL SI NEMYSLÍM.
Zatím jsem ještě neresetoval, odinstaloval jsem některé hry, a dnes odpoledne asi 1/2 hodiny pracoval dobře.Kdyby se teoreticky odpálil graf. čip., co s tím, oprava asi nemá smysl?Nebo dá se vyměnit z jiného rozbitého tabletu ?
Ještě tovární nastavení, tento tablet nemá tlačítko volume, ale v nastavení se dá
obnovit tovární nast.