Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iMessages iOS 8 - jak to funguje

dobrý den,

pořídil jsem si iphone 5S. tento mobil má v sobě již iOS 8, ale to není podstatně nyní. zajímá mě, jak fungují iMessages. pochopil jsem, že když je tato funkce zapnutá, smsky se odesílají pomocí wifi nebo dat uživatelům iphonu.. když to tímto způsobem odešlu, zpráva se místo zelené zobrazí modře. když ale nebude daný příjemce na datech nebo na wifi, zpráva mu nedojde, jestli tomu správně rozumím. potom tedy nespatřuji smysl věci..

ked si zapne data, dostane ju nie? Vsetky online messagingy funguju podobne
A kto nema dnes v 21. storoci permanentne zapnute data? Samozrejme okrem zgrlosov neschopnych si vyriesit neobmedzeny mobilny net za 150ks/mes a potom revu ze toto a hento...ale v krcme vydrbu za vecer 500kc v pohode.

je to o prioritach.