Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako spravit bezdrotovu siet?

Caute, doma mam klasicky router, neviem znacku, som na sluzobke, jednoducho nie je to ten typ routera co ma v sebe aj wifi...otazke je, ci mi staci kupit nejake apcko a to pichnut do stavajuceho routera, alebo mi staci kupit router co podporuje wifi?

jasne diky...a este takto sa chcem spytat, ked budem to ap konfigurovat, tak nazov siete (SSID) to mi musi povedat poskytovatel, ci to si ja zadam sam a potom na mojom klientskom si nastavim take, ake som nakonfiguroval na ap?..to bude vlastne len cisto moja privatna wirelleska?

Siet je tvoja privatna. Nastavis si normu, kanal ssid. Ak mas ethernetove pripojenie odporucam ti blackbox (ma wan port a natuje v defaulte), ktory nemusi wobec konfigurovat a da sa pripojit rovno z krabice (http://eshop.n4all.net/product_info.php?cPath=3_12& products_id=59&osCsid=0378b2c255e2b507a1632d71173e2 be4). Este vacsie moznosti nastavenia poskytuje Ovis 5460, ktory dokaze bezat v 7 modoch. (http://eshop.n4all.net/product_info.php?cPath=3_12& products_id=82&osCsid=0378b2c255e2b507a1632d71173e2 be4)