Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmena rozliseni

Zdravim, mam starsi pc ve kterem jsem mel GPU geforce fx5500, ale odesla, tak jsem koupil fx5600.
A ted mam problem s rozlisenim. Nastaveno mam full hd rozliseni 1920x1080, ale obraz je jakoby vetsi nez obrazovka. Proste potahnu mys doprava a obraz se asi o 10cm posune.
A jeste kdyz primo na monitoru pomackam ta tlacitka, tak mi to v Info pise rozliseni 1280x1024.

Nevi nekdo, kde muze byt chyba? Ovladac jsem odinstaloval a z webu stahnul novy.

• Dobre, nuz, ted bez do nastaveni NVIDIA, nastaveni rozliseni > mas tam volbu 1980x1080?
~Ano? Tak ho zadej (na 60Hz)
~Ne? Mas ve spodni casti moznost, VLASTNI NASTAVENI ROZLISENI, tak bez tam a pokus se rozliseni nastavit rucne.