Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus z97 pro gamer

zdravim potreboval bych poradit předevčirem mi z czc.cz dosel sestaveny pc i z nainstalovanyma ovladacema a win8 , pc jede v poradku ale nemuzu nikde najit v pc nainstalovane ovladace zakladni desky asus z97 pro gamer .. hledam především ASUS AI Suite 3 kde se mužu podivat na teploty cpu atd... díky

Myslím, že si pleteš pojem "ovladač" a "program". Ovladače slouží pro správné fungování dané komponenty. ASUS AI Suite 3 je program, který by jsi měl teoreticky naleznout na přiloženém CD, které jsi dostal spolu se základní deskou. Popřípadě stáhnout někde na Asus stránkách.

Nepletu hledal jsem v pc ovladace zakladní desky ( nainstalované ) a zaroven i program ASUS AI SUITE 3 , ale nejak sem to nenalezl mam WIN 8.1 64bit . Ješte jsem se chtěl zeptat na ten program , jestli je dobrý ? nekde jsem četl recenze , myslim na zive.cz to bylo , ze program dela neplechu atd.. nejake rady ? díky