Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na sestavu

Zdravím vás všechny, chtěl bych si postavit tak trošku herní PC na méně náročnější hry a především na práci s FullHD videem a podobné práce. Chci se jen zeptat když si objednám komponenty jak na sestavení? Stačí to prostě jen secvakat všechno do sebe nebo je potřeba udělat něco speciálního? Na co si dát pozor a tak. Mockrát díky za rady. PS: tady jsou komponenty co jsem si vybral:

Deska: Gigabyte Z97X-Gaming 3, LGA 1150
CPU: Intel core i7 3,6 GHz
GPU: Gigabyte geforce GTX660 3GB
RAM: DIMM DD3 kingstone kit 2x8 GB 1333 MHz
HDD: WD Blue 1TB 7200 ot
PSU: Cooler master B600 ver.2 600W
Case: Zalman Z9+
Mechanika: DVD-RW-Samsung SH-224DB

Co myslíte bude to ok? Myslím hlavně po stránce kompatibility a bude stačit zdroj 600W?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Diskový prostor neřešit, přidám tam 2 disky WD 1TB ze staré sestavy + mám dosti externích záležitostí protože potřebuji mít data více méně mobilní. Jinak sestava by se měla vejít do 26 000 což sice není nejvíc a jsem si toho vědom ale víc prostě není.