Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

K mému dotazu .: nemohu si stále vybrat nezi temito grafickými kartami : http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=K&CategoryId= 147&Shortcut=POI-477001 a http://petracomp.netdirect.cz/produkt/sapphire-rade on-9550-128mb-ddr-tv-out-dvi-agp8x/ ----- prosím jen mezi těmito kartami. dekuji

a ta druhá věc, u té prvni grafiky http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=K&CategoryId= 147&Shortcut=POI-477001 je napsáno, :
Video Memory : 128/256 MB
Core Clock : 300 Mhz
Memory Clock : 550/400 Mhz
Memory Speed : DDR / DDR2

Co znamená to 128/256MB paměti?? to jako budu mít kartu 128MB a dalsich 128 mi bude uzirat z ramky? nebo jak to tedy je, za druhé co je : DDR/DDR2 a za třetí : Memory Clock : 550/400MHz ------ co tedy budu doopravdy mít? 128MB a 400MHz nebo 256MB a 550Mhz??

Předem děkuji za odpověď

:-/Jseš si jistej,že si musíš vybírat jenom mezi těmahle dvěma kartama?Nejlepší by bylo,kdybys napsal,co máš za počítač,a jestli to chceš na hry nebo třeba jen na kancelařinu.Upřímně,nelíbí se mi ani jedna z těch dvou karet.V grafikách nejsem,žádnej expert,ale myslím si že karta co má 64bit sběrnici je dnes šunt a jen bys zbytečně zaplatil a za nic. A ta druhá věc ,podle mě je to buď blbě napsaný,nebo se mýlím.Ale video paměť 128/256MB,jak já to vidím tak byměla užírat z operační paměti.Už jen ten takt jádra 300Mhz,A takt pamětí 550/400 MHz nasvědčuje tomu že bude užírat.ARyclost pamětí je DDR/DDR2,to není prevda.tyto paměti jsou jen DDR.Nevim co maš za počí ta č,ale nevybral bych ani jednu radči bych se podival po něčem jiným,minimálně s DDR2 pamětí a s většími frekvencemi jádra a pamětí ,no prostě silnější a rychlejší,

Ani jednu. Jsou to vše totální sračky. Když už kupovat tak něco co stojí jakžtakž za to. ;-) Chtělo by to zmínit zbytek sestavy do které ta grafika má být a taky k čemu má sloužit daná sestava nebo slouží. Jinak je zbytečné se tady hadat co by tam bylo nejlepší asi. ;-):-D

je mi 15 a chci si koupit kartu do 1500 KC jelikoz mam :
Intel celeron 2.4 GHz
Ati radeon 9100 IGP -( vychází myslím z 9200) - 32 MB, 400MHz na čipu
Zíkladovka je : Sapphire axion rs300 - vychází z ATI a čip je Radeon 9100IGP --> nekde na centrumu kdyz to zadate do vyhledavace je tam o tom clanek

CHtel ybch si aspon zahrat GTA SA, HL 2 a pod na aspon nejekaou kvalitu

Na teto sestave jsem si dokocne zahral i F:E:A:R ale samozdrejme na nejnizsi detaily :D

Myslim si že každaá karta je skoro lepsi nez ta moje

A proto vas zaddam o radu
Vic prachu bohuzel nemam.