Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook na WoW

Zdravim. Chtel jsem se zeptat zda by jste mi doporucili nejaky notebook na hrani WoWka. Nic jineho nehraju takze by byl jen na to plus koukani na filmy a net. Muze byt i bazarovy. Diky za odpovedi. Tomas

Jasne, jen jsem myslel jestli byjste mi neporadili jaky cca. Jestli muze mit integrovanou grafiku nebo ne a tak. Chtel bych do nej dat co nejmin, nejsem zas tak pri penezich. Jeden notas jsem prave uz uvaril svoji chybou kdyz sem na nem hral. Moc se v tom prave nevyznam. Vim ze stolni pc je kazdopadne lepsi ale notas chci kvuli pohodlnosti, uspore mista a taky mi proste prijde klasicke pc zbytecne. Krome wow, koukani na filmy a netu ho nevyuziju.