Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno iPhone 5S z USA

Dobrý den
CHci si obědnat iPhone 5S z USA, ale nevím, jestli budu mít iPhone v Češtině.
Má někdo zkušenosti ?

Omlouvám se, jestli tade nemají být telefony, ale nenašel jsem sekci pro telefony

Díky, Marek

Ale máme tu mobilní sekci ;-) Změna kategorie, původně: Multimedia (L-Core)

V USA jsou trochu jiné frekvence pásem. Je možné, že ti zrovna tebou vybraná verze nemusí fungovat na českých frekvencích.

Ježku: Nechci rýpat, ale poslední dobou jsi příliš útočný. Musíš pochopit, že ne každý těmto věcem hoví. Proto je tohle poradna. A jelikož tazatel vystupuje normálně, tak by ses mohl chovat stejně. A to nejen zde.