Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrnenie obrazovky, následne zaseknutie celého PC

Dobrý deň,

Počas inštalácii windovsu mi v rôznych častiach začne zrniť obrazovka a mám pocit, že stíchne aj celý PC (opetovné skúšanie). Môj prvý dojem, že je to v monitore som vylúčil napojením na iný monitor a žiadna zmena. Spraví mi to aj ked sa snažím dostať do Biosu . Integrovaná grafická karta Amd radeon HD6410D

Za rady vopred ďakujem :)

APU, je len taká skratka ako CPU, alebo GPU..

CPU - procesor, obsahuje len výpočtovú časť
GPU - grafický čip(procesor), robí grafické výpočty prostredníctvom stream procesorov
APU - je CPU a GPU v jednom puzdre, teda na jednom kremíkovom čipe, pod headspreaderom..

-jednoducho, je to len označenie pre procesor s integrovanou grafikou..