Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výber pc

Zdravím mám parametre 3och pc a moc sa do toho nerozumiem.. rád by som vedel ktorý z nich je najvýkonnejší, najlepší na hry

1.PC

CPU : AMD A10 5700 štvor jadro 3,4 Ghz
GPU : AMD Sapphire HD 6670 1 GB + Radeon HD 7660D crosfire dual GPU
MBU : Asus F2a85-V
RAM : 8GB DDR3 1600 mhz
HDD : Seagate Barracuda 1TB HDD 7200RPM

2.PC

ACER ASPIRE X3950

CPU: Intel® Core™ i5-650 - (3.20 GHz, 4M Smart Cache) (Max Turbo Frequency 3.46 GHz) - procesor
GPU: ATI RADEON HD5570 (1GB) - 1024 MB GDDR5 vlastnej pamäte (3835 MB celkovej grafickej pamäte) Grafická karta DVI-out, HDMI-out
RAM: 6 GB DDR3 (1 voľná pozícia)
HDD: 500 GB - Samsung Spinpoint T166 7200rpm, 16MB, SATAII - HD501LJ
Dodatočné info:
DVD-RW - napalovačka - Hitachi/LG GH60N 16x DVD±RW DL SATA čierna (black)
čítačka pamäťových kariet multimedia card reader
PCI Express® x16 2.0 slot, 1x PCI Express 2.0 x 1, 11x USB 2.0, Serial ATA 3.0 Gb/s,
sieťová karta Realtek 10/100/1000 Mbps PCI-E Networking Gigabit
integrovaná zvuková karta Realtek® ALC888S-VC HD Audio 7.1 High Definition Audio

3.PC

CPU: Intel Core Quad Q6600 (2,5 GHz) OverClock na 2,7 GHz
RAM: 4GB DDR2 CL5 (Apacer, CorsAir)
GPU: nVidia GeForce GTX 650 Power Edition
HDD: 2TB
Dodatočné info:
WiFi adaptér, 8x USB 2.0, DVI na VGA redukcia, Windows 8.1, LG DVD Rom

Všetko sú to staršie pc prosím zdržte sa komentárov ako: všetko je to šrot atď..

no ked sa vás tu už tolko zišlo využijem situáciu a prihodím ešte dačo na porovnanie..

Základná doska: ASUS RAMPAGE FORMULA
Procesor: Štvorjadro Intel core 2 quad 4x3GHz
Pamäť: 4x1GB DDR2 1066MHz
HDD: Western digital Blue SATAIII 1TB 7200ot.
Grafická karta: AMD Gigabyte HD6850 1GB
Zdroj: ENERMAX 500W Skrinka: ZALMAN Z3

no teraz už rozmýšlam či mám počkať do leta keď budem môcť zasa ísť domov a brigádovať a kúpiť dačo lepšie aspoň za 400€ (bez monitora a klávesnice) alebo tento teraz.. musím sa uskromniť kedže nemám ani monitor ani klávesnicu... práve teraz mám NTB s grafikou ktorú by som najradšej hodil do váhu.. má dedicated memory nastavené na 128mb (ci kolko je to minimum) a nejde mi to zdvihnut lebo je to ntb.. takže takmer všetko sa mi seká

Už posledná vec.. Ak budem mat novy pc rad by som predal moj ntb na bazari.. tak by som bol rad keby ste mi dali tip za kolko by som ho mohol predat..

CPU : Intel(R) Pentium(R) CPU B960 @ 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz
RAM : 4GB RAM
GPU :Intel(R) HD Graphics (žiadne podrobnejšie info som nenašiel)
HDD : 465,76 GB