Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvukova karta u pc? - M-pol

Ahoj, dnes mi tady m-pol slozil skvelou pc sestavu, ale v seznamu komponentu neni zvukova karta a zajima me jak to bude se zvukem. Bude v pc fungovat zvuk bez zvukove karty ? ja se v tom neviznam, jen me to zajima...

SB Live! jsem měl, možná ještě mám, doma v krabici asi 4 kusy. S KX se mi nechce drbat, takže si vystačím s integrovanou zvukovkou, na ty bedničky na stole.
A sere mě to stejný, co tebe - Creative prodali miliony kusů SB Live! a s novým operačním systémem se na zákazníky vysrali. To si myslí, že si od nich koupím další zvukovku s novým OS? Asi spadli z jahody.