Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paypal Problem

Zdravim, chci si svuj bankovni ucet od MBank propojit s Paypalem, bohuzel mi to vubec nejde, kdyz vyplnim do paypalu udaje o karte, a dam pokracovat tak mi to napise toto:

The Credit Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your credit card at a later time. We apologize for this inconvenience.

uz jsem zkousel i volat na podporu, a rikali at neco nastavim v uctu mbank(nastaveni) to jsem udelal a stejne to nejde... nekdo nejake rady? Potrebuju to nutne, a uz fakt nevim.

prosím pekne co chceš na PayPal-u pokud nechápeš triviálni oznámení, vyvešenou tabulku " výtah nejede "

The Credit Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your credit card at a later time. We apologize for this inconvenience.

.... :puff: